Η αναβάθμιση όλων αθλητικών εγκαταστάσεων στον Δήμο Ανδραβίδας-Κυλλήνης συνεχίζεται με αμείωτους ρυθμούς. Στα γήπεδα Κουρτεσίου και Μανολάδας κατασκευάστηκαν και τοποθετήθηκαν νέες κερκίδες, με το αποτέλεσμα να είναι εξαιρετικό.
Την ολοκλήρωση των έργων επέβλεψε προσωπικά ο Δήμαρχος Ανδραβίδας-Κυλλήνης Γιάννης Λέντζας, ο οποίος τόνισε: «Οι προσπάθειές της Δημοτικής Αρχής για αναβάθμιση όλων των αθλητικών χώρων του Δήμου μας συνεχίζονται και εντείνονται, με γνώμονα να γίνουν πιο ελκυστικοί και λειτουργικοί για τους αθλητές και τους δημότες. Η εύκολη πρόσβαση σε αθλητικές δομές για κάθε δημότη του Δήμου Ανδραβίδας-Κυλλήνης αποτελεί δέσμευσή μας και εργαζόμαστε καθημερινά για να την επιτύχουμε!».
![dimos andr kerkudes 2](https://www.ilialive.gr/images/new_images/ilialive/2023/12_December/01_week/dimos_andr_kerkudes_2.jpg)
![dimos andr kerkudes 3](https://www.ilialive.gr/images/new_images/ilialive/2023/12_December/01_week/dimos_andr_kerkudes_3.jpg)
![dimos andr kerkudes 4](https://www.ilialive.gr/images/new_images/ilialive/2023/12_December/01_week/dimos_andr_kerkudes_4.jpg)
Πηγή
Δεν υπάρχουν σχόλια
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.